APC (21)

Cleanery / AIO / Politury (3)

Dachy Cabrio (5)

Deironizery (19)

Felgi czyszczenie (40)

Felgi zabezpieczenie (17)

Folie PPF (1)

Glinki samochodowe i lubrykanty (9)

Komora Silnika (3)

Lampy (1)

Metal / Chrom / Aluminium (2)

Odmrażacze / Produkty na zimę (4)

Opony czyszczenie (17)

Opony zabezpieczenie (25)

Owady / Smoła / Klej / Water Spoty (25)

Piany Aktywne / PRE-WASH (31)

Plastiki Zewnętrzne (22)

Powłoki Ochronne (48)

Quick Detailery (49)

Szampony (43)

Szyby czyszczenie (33)

Szyby zabezpieczenie (21)

Woski / Sealanty (39)

Czyszczenie nadwozia samochodu

Nadwozie to właściwie jeden z głównych modułów składowych samochodu, okrywa mechanizm pojazdu i oczywiście spełnia funkcje estetyczne, dlatego też tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja poszczególnych jego elementów. Dbałość o nadwozie zapewni nieskazitelny wygląd naszego auta na długie lata. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować do dokładnej i drobiazgowej pielęgnacji elementów nadwozia. Z naszymi produktami bez trudu pozbędziesz się uporczywych zabrudzeń, a także zadbasz o dobrą kondycję lamp, felg oraz innych części nadwozia. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość, solidność wykonania oraz pochodzenie od znanych producentów cieszących się na rynku niezwykle dobrymi opiniami. Oferujemy również najlepsze ceny towarów, a dzięki płatnościom online szybko i bezproblemowo zamówisz potrzebny sprzęt z dostawą prosto do domu. Przekonaj się już dziś i sam sprawdź asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym.

Jak prawidłowo dbać o nadwozie samochodu?

Żeby właściwie zadbać o nadwozie samochodu należy przede wszystkim odpowiednio dobierać środki czyszczące i konserwujące. Oprócz dokładnego mycia nadwozia warto również pokusić się o inne zabiegi pielęgnacyjne jak chociażby woskowanie, które zapewni dodatkową warstwę ochronną dla naszego auta i zdecydowanie przedłuży jego żywotność. W dbaniu o nadwozie naszego samochodu bardzo ważna jest systematyczność i konsekwencja – w ten sposób nie dopuścimy do powstania poważniejszych uszkodzeń.

Pielęgnacja nadwozia

Pielęgnacja nadwozia samochodu to praca wymagająca nie tylko pełnego zaangażowania oraz pasji potrzebne będą nam również profesjonalne kosmetyki oraz starannie wybrane akcesoria  W poniższej sekcji znajdują się: Uniwersalne środki czyszczące dzięki którym wyczyścisz nawet bardzo trudne zabrudzenia zewnątrz oraz wewnątrz samochodu. Deironizatory, krwawiące felgi, szampony, piany aktywne a także woski, oraz powłoki ochronne do lakieru, felg i szyb. Kosmetyki ułatwiające usunięcie takich zabrudzeń jak smoła, klej, owady a także water spots. W zakładce nadwozie znajdziesz również gotowe zestawy zawierające niezbędne kosmetyki oraz akcesoria do pielęgnacji nadwozia.