Alcantara (5)

Kokpit / Tworzywa (62)

Quick Detailery (11)

Tapicerka materiałowa - Czyszczenie (33)

Tapicerka materiałowa - Zabezpieczenie (8)

Tapicerka skórzana - Czyszczenie (71)

Tapicerka skórzana - Zabezpieczenie (69)

Zapachy / Odświeżacze powietrza (107)

Preparaty do czyszczenia wnętrza samochodu

Część kierowców dba o stan zewnętrzny swojego samochodu zupełnie jednak zapominając o odpowiedniej pielęgnacji wnętrza auta. Warto zadbać o dobór odpowiednich, profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych do czyszczenia i zabezpieczania elementów znajdujących się wewnątrz pojazdu ponieważ takie zabiegi nie tylko poprawią komfort użytkowania samochodu ale również przedłużą jego żywotność. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy preparaty, które w bezpieczny i profesjonalny sposób pomogą Ci zadbać o dobry stan i zabezpieczenie zarówno skórzanych, jak i tych materiałowych tapicerek. Z nami wnętrze Twojego auta będzie jak nowe dlatego nie czekaj i już dziś zapoznaj się z naszym asortymentem. Dobierz środki i kosmetyki pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb Twojego samochodu i zamów je przez internet, z wygodną i bezpieczną dostawą pod wskazany przez Ciebie adres. Wnętrze auta to miejsce gdzie spędzamy stosunkowo dużo czasu dlatego wart zadbać o jego odpowiedni stan.

Jak efektywnie wyczyścić wnętrze auta?

Z uwagi na dużą ilość różnych elementów wewnątrz auta, które są wyprodukowane z materiałów o innych właściwościach najważniejszą sprawą jest wybór odpowiednich preparatów przeznaczonych do konkretnych powierzchni. Środki, które sprawdzą się podczas czyszczenia tapicerki materiałowej niekoniecznie zdadzą egzamin przy tych skórzanych i odwrotnie. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie auta warto zadbać też o kosmetyki samochodowe odpowiednie do plastików czy elementów chromowanych.

Pielęgnacja wnętrza auta

Wnętrze Twojego pojazdu wymaga gruntownego czyszczenia? potrzebne Ci odplamiacze, kosmetyki a może perfum do samochodu? W poniższej sekcji znajdziesz: kosmetyki do czyszczenia i pielęgnacji tapicerek skórzanych, alcantary, eko-skóry. Środki i odplamiacze do czyszczenia tapicerki materiałowej oraz podsufitki. Uniwersalne oraz dedykowane środki czyszczące do plastików, szyb. Dressingi do deski rozdzielczej, oraz zapachy i odświeżacze powietrza, które umilą każda podróż samochodem. Sprawdź nasz asortyment.